TürkçeEnglishDeutschPусский
7/24 Müşteri Hizmetleri
+90 242 3111836

4x4 ARAÇLAR İÇİN UYARI


TÜM KİRALIK 4x4 JEEP VE KİRALIK 4X4 PİKAP ARAÇLARIMIZ ANTALYA MERKEZ DE BULUNMAKTADIR. ANTALYA HAVALİMANI VE MERKEZDE BULUNAN OTELLERE ÜCRETSİZ TESLİMATIMIZ BULUNMAKTADIR.
 
      ANTALYA MERKEZ DIŞINDAKİ TESLİMATLAR İÇİN UZAKLIK MESAFESİNE GÖRE TESLİMAT ÜCRETİ UYGULANMAKTADIR. LÜTFEN TESLİMAT ÜCRETLERİ İÇİN BİZİMLE BAĞLANTIYA GEÇİNİZ.

 ÖNEMLİ !!!! LÜTFEN OKUYUNUZ

 TEMMUZ VE AĞUSTOS AYLARI VE ARABA YARIŞLARI (WORLD RALLY KEMER - ANTALYA ) GİBİ ULUSLARARASI ORGANİZASYON TARİHLERİ EN YOĞUN ARAÇ KİRALAMA ZAMANLARIDIR, LÜTFEN BU TARİHLER İÇİN FİYATLARIMIZI BİZİMLE E-MAİL, TELEFON VEYA FAX YOLUYLA BAĞLANTI KURARAK ALINIZ. TEŞEKKÜRLER. 

 FİYATLARA %18 KDV DAHİL DEĞİLDİR. 

 ANTALYA′DA KİRALIK ARABA, 4X4 KİRALIK JİP (JEEP), 4X4 KİRALIK PİKAP (PICKUP), KİRALIK MİNİBUS (10 KİŞİLİK), KİRALIK ŞÖFÖRLÜ MİNİBUS (14+1 KİŞİLİK-17+1 KİŞİLİK), KİRALIK MİDİBUS (25 KİŞİLİK, IVECO - 30 KİŞİLİK, TURKUAZ), KİRALIK OTOBÜS (45+1KİŞİLİK-46+1 KİŞİLİK, SAFİR, PRENSES), 

 ANTALYA′DA, NEVŞEHİR - KAPADOKYA′DA (CAPPADOCCIA) UYGUN FİYAT, BAKIMLI VE PROBLEMSİZ KİRALIK ARABA, MİNİBUS VE 4X4 JİP′LER (JEEP), 7/24 SERVİS İLE HİZMETİNİZDE. 


 ANTALYA′DA KİRALIK ARABA VE JİP′LER (JEEP) HAVALİMANIN′DA VE ŞEHİR MERKEZİNDE ÜCRETSİZ OLARAK TESLİM EDİLİR VE TESLİM ALINIR, UZAK MESAFELER İÇİN MESAFEYE GÖRE TESLİMAT ÜCRETİ TOPLAM KİRA BEDELİNE EKLENİR.


 ANTALYA HAVALİMANI VE OTOGAR′DAN (OTOBÜS TERMİNALİ), ANTALYA ŞEHİR MERKEZİNE, SİDE, MANAVGAT, KIZILAĞAÇ OTELLERİNE, ALANYA AVSALLAR, ALANYA ŞEHİR MERKEZİ, ALANYA MAHMUTLAR, GAZİPAŞA, BELDİBİ, GÖYNÜK, KEMER, TEKİROVA, KUMLUCA, FİNİKE, NOEL BABA KİLİSESİ, KEKOVA, KAŞ, PATARA, FETHİYE VE DALAMAN HAVALİMANI, NEVŞEHİR-KAPADOKYA (CAPPADOCCIA), BURDUR-BUCAK′A UYGUN FİYATLAR VE BAKIMLI -TEMİZ ARAÇLARLA, MİNİBUSLE, OTOBÜSLE TRANSFERLER. 

 BÜTÜN KİRALIK ARAÇLARIMIZ RENT A CAR SİGORTALIDIR,

21904x4 ARAÇLAR İÇİN UYARI11/08/2016 16:02
© 2015 Meteor 4x4 Jeep & Oto Kiralama. All Rights Reserved.